«  Травень 2024  »

Головна » Архів матеріалів
        Що тато може все, довели учасники родинного заходу "Зі спортом по життю". Залишивши вдома проблеми і клопоти, прийшли на зустріч із сьогоднішніми школярами ветерани спорту сіл Богданівка, Зелений Яр, Мокрий Став, Замістя. І серед них  не лише тата (Івашина М. М., Савран О. Д., Самарський П. Л., Шепель О. С.), а й дідусі (Ковальський О. О. і Кротов С. О.), старший брат Похиля Михайла - Сидоренко В. В. І щоб не дуже загордилися тата, на захід завітали і мами - краща спортсменка школи Осоненко В. В. і активна учасниця спортивного життя Степаненко Г. Б.
   Гостей свята вітала господиня закладу - директор Івашина Галина Миколаївна.
... Читати далі »
Просмотров: 764 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 28.02.2013 | Комментарии (1)

У рамках інтелектуального конкурсу "Синтез наук" пройшли чергові змагання, які цього разу мали назву "Лінгвогеографія". Щиро вітаємо учасників команд "Розумники" і "Гладіолус" та їх наставників Цап О. О. і      Чечет Н. В. Вперше учасниками команд стали учні 7 класу Кошель Юлія і Сьомик Антон. Цього разу перемога за "Гладіолусом": вони виявилися кращими у змаганнях "Лінгвогеографічна розминка", "Бліц-турнір", "Географічні перифрази". Приємно порадувала команда "Розумники" своєю згуртованістю, високим рівнем організованості. Традиційно учасники кожної команди визначали кращих гравців. Ними стали Трубачов Руслан ("Розумники") і Сьомик Антон ("Гладіолус"). Вітаємо переможців! Бажаємо усім подальших успіхів і міцних знань!
Просмотров: 339 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 28.02.2013 | Комментарии (0)

Розклад уроків на 5 термін
Просмотров: 297 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 26.02.2013 | Комментарии (0)

Шановні батьки, запрошуємо Вас на родинне святе "Зі спортом по життю", присвячене здоровому способу життя, збереженню спортивних традицій школи і села. Запрошуємо також усіх, кому небайдужа спортивна доля Богданівки, Зеленого Яру, Замістя,  Мокрого Ставу, хто вболіває за здоров`я наших дітей. У всіх буде прекрасна нагода згадати цікаві моменти минулого і сучасного, "припорошені" повсякденними проблемами і клопотами, прислухатися до порад ветеранів спорту, переконатися, що спортивна слава села сьогодні у надійних руках.
     З нетерпінням чекаємо на зустріч, яка відбудеться 28 лютого 2013 року о 13.00
Просмотров: 339 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 21.02.2013 | Комментарии (0)

21 лютого у світі відзначають Міжнародний День рідної мови. Тож сьогодні є ще один привід згадати, що наша мова - найпрекрасніша,  наймелодійніша, найдорожча і найрідніша. Пам`ятаймо відомі слова Дмитра Білоуса:

Примусова тим, хто цурається,

А хто любить, той легко вчить!

Пишаймося рідною мовою, бережімо її!

Просмотров: 307 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 21.02.2013 | Комментарии (0)

19 лютого у рамках декади шкільного методичного об`єднання учителів природничо-математичних дисциплін педагоги презентували досвід роботи свого об`єднання. Серед "родзинок" досвіду учителів математики, фізики, хімії, біології, інформатики, географії - організація навчально-пізнавальної діяльності учнів, організація і проведення предметних днів, психолого-педагогічні дослідження.
     Усім членам шкільного методоб`єднання творчого натхнення і подальших успіхів!

Просмотров: 384 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 21.02.2013 | Комментарии (0)

До уваги вчителів! Пропонуємо завдання і матеріали для підготовки до науково-практичної конференції на сторінці "Методична робота в школі"
Просмотров: 328 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 18.02.2013 | Комментарии (0)

14 лютого відбулися батьківські збори для батьків учнів 1-4 та 5-8 класів. У розмові за круглим столом розглянуто такі важливі питання як безпека дітей в Інтернеті, особливості спілкування в родині, відповідальність батьків за виховання власних дітей. Ці серйозні теми розглянули у формі тренінгів "Я реєструюся у соціальних мережах" та "Теремок". Увазі батьків запропонували цікаві і повчальні відеоролики,  історії про родинні стосунки.

Дякуємо усім, хто завітав до нас.

Детальну інформацію і матеріали дивіться на сторінці для батьків.

Просмотров: 437 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 14.02.2013 | Комментарии (2)

Вітаємо усіх з Днем Святого Валентина! Бажаємо, щоб це світле почуття було завжди взаємним, дарувало радість і натхнення! Пам`ятайте, що коханню підвладний будь-який вік! Лише закохана людина здатна дарувати радість і дивувати світ!
Просмотров: 344 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 14.02.2013 | Комментарии (0)

Шановні батьки! Запрошуємо Вас на загальношкільні та класні батьківські збори, які відбудуться 14 лютого: для батьків учнів 1-4 класів - об 11 годині; 5-8 класів - о 13.00.

У порядку денному - цікава і корисна інформація, що стосується виховання, здоров`я і дозвілля Ваших дітей.

Чекаємо на Вас

Просмотров: 368 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 12.02.2013 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 »