«  Травень 2024  »

Головна » Архів матеріалів
      21 березня для усіх, хто кохається у поезії, гостинно відчинила двері "Літературна кав`ярня". Затишна аудиторія, звуки музики, виставка поетичних творів - усе налаштовувало відвідувачів на ліричний лад.

За філіжанкою кави учителі (і не лише філологи) і учні прочитали прекрасні твори Ліни Костенко, Миколи Сингаївського, Лесі Українки, Зінаїди Гіппіус, прослухали пісні на слова цих авторів, мали можливість заспівати. Цікаві розповіді про творчість поетів і їх роль у житті кожного з учасників заходу викликали інтерес і подив.

Просмотров: 335 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 21.03.2013 | Комментарии (0)

19 березня - день народження відомої поетеси Ліни Костенко, 21 березня - Міжнародний день поезії. Неможливо обійти увагою такі події. Тож шкільне методичне об`єднання учителів суспільно-гуманітарних дисциплін запрошує колег і усіх бажаючих учнів старших класів на "Літературну кав`ярню", яка гостинно відчинить свої двері о 14.00 у кабінеті української мови і літератури.

Чекаємо усіх, хто закоханий у поезію.

Просмотров: 312 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 20.03.2013 | Комментарии (0)

19 березня група вчителів і учнів нашої школи (аж 47 чоловік!) відвідала Запорізький обласний драматичний театр ім. В. Магара, переглянула постановку за п`єсою Г. Квітки-Основ`яненка "Сватання на Гончарівці".
Враження - незабутні, гра акторів - неперевершена.
     Доповнити позитивні емоції від поїздки допоміг музей шоколаду від  знаної в Україні фірми "АВК".
Сподобалося усе: екскурс у шоколадне минуле; цікаві історії, вироби з шоколаду (від іграшок до написаної шоколадом картини із зображенням Дніпрогесу) і, звичайно ж, дегустація чорного шоколаду. Не залишили нікого байдужими подарунки від "АВК" за розказаний вірш чи виконану пісню і просто за те, що відвідали музей.
Просмотров: 325 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 20.03.2013 | Комментарии (0)

Шановні учні та батьки! Запрошуємо Вас на екскурсію до театру на виставу за п`єсою Г. Квітки-Основ`яненка "Сватання на Гончарівці".
 Дата поїздки до Запорізького обласного драматичного театру ім. Магара - 19 березня.
Час початку вистави - 13.00
Про час виїзду, вартість поїздки ви можете дізнатися у адміністрації школи та класних керівників.

Просмотров: 285 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 11.03.2013 | Комментарии (0)

Напередодні жіночого свята у школі пройшов конкурс "Україночка - 2013".
І якщо у минулому році змагання були присвячені символу дівочості - косі, то цього разу завдання перед учасницями були інші. Кожна мала якнайкраще перевтілитися у одну із яскравих літературних героїнь творів українських письменників. Конкурс передбачав чотири етапи: коротка самопрезентація від імені літературного персонажа; відповіді на питання вікторини "Чи добре ти знаєш свою героїню?"; художній номер (монолог або інсценізація) та практичні завдання під короткою, але категоричною назвою "Це повинна вміти кожна дівчина".
     Перше, що вразило гостей і членів журі, - це широка палітра літературних персонажів: Мирослава із повісті І. Франка "Захар Беркут" (Кошель Юлія), Наталка Полтавка із однойменної п`єси І. Котляревського (Кривицька Єлизавета ... Читати далі »
Просмотров: 913 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 11.03.2013 | Комментарии (0)

Перші весняні дні приносять радість і надії на чисті, світлі почуття, дарують посмішки. А ще ми вкотре переконуємося, що нема нічого святішого від маминої любові, що наші дівчатка - найкращі, і слов`янська врода їм справді до лиця. Прекрасними доказами цього стали святкові заходи у школі.
      "Усе починається з мами" - таку назву мало свято для дівчаток, мам і вчителів 1-4 класів. Чудова концертна програма, подарунки, квіти і посмішки - ось так стисло можна описати свято.
     Свято "Мама найдорожча у світі" зібрало у родинне коло мам, бабусь і учнів 5 класу. Як і учні початкової школи, п`ятикласники підготували мамам подарунки, виготовлені власними руками.
Просмотров: 332 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 11.03.2013 | Комментарии (0)

9 березня світ відзначає 199 річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
     "Він був сином мужика і став володарем в царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури", - писав про Тараса Іван Франко.
Кобзарем його ми звемо,
Так від роду і до роду.
Кожен вірш свій і поему
Він присвячував народу
Пропонуємо план проведення заходів до річниці народження поета.
Просмотров: 327 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 09.03.2013 | Комментарии (0)

Вітаємо жіночу половину з прекрасним святом весни, радості, квітів і усмішок! Усього найкращого! Нехай ваше життя супроводжують краса, любов, вірність, щастя!
Просмотров: 356 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 09.03.2013 | Комментарии (0)

До уваги педагогічних працівників план роботи відділу освіти на березень 2013 року
Просмотров: 314 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 04.03.2013 | Комментарии (0)

Життя богданівських школярів насичене цікавими подіями і заходами, що проходять у стінах школи. Першого березня до учнів середніх і старших класів завітали воїни-афганці Хлепітько Ю. В., Горобей С. О., Денежний С. І. Спогади кожного із них вразили присутніх, не залишили байдужими і пісня у виконанні Горобея С. О., і продемонстровані відеоролики, і подарована гостями "Книга пам`яті". Щиро вдячні гостям, що знайшли час для таких важливих для дітей зустрічей, відповіли на всі запитання. Зичимо міцного здоров`я і мирного неба!
Просмотров: 294 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 03.03.2013 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 »