Неділя
«  Лютий 2013  »

Головна » 2013 » Лютий » 28 » Тато може, тато може все, що завгодно!
Тато може, тато може все, що завгодно!
        Що тато може все, довели учасники родинного заходу "Зі спортом по життю". Залишивши вдома проблеми і клопоти, прийшли на зустріч із сьогоднішніми школярами ветерани спорту сіл Богданівка, Зелений Яр, Мокрий Став, Замістя. І серед них  не лише тата (Івашина М. М., Савран О. Д., Самарський П. Л., Шепель О. С.), а й дідусі (Ковальський О. О. і Кротов С. О.), старший брат Похиля Михайла - Сидоренко В. В. І щоб не дуже загордилися тата, на захід завітали і мами - краща спортсменка школи Осоненко В. В. і активна учасниця спортивного життя Степаненко Г. Б.
   Гостей свята вітала господиня закладу - директор Івашина Галина Миколаївна.
     Дякуючи організаторам свята Фурсі В. О. і Чечет Н. В. створено затишну атмосферу для спілкування між ветеранами спорту і нинішніми учнями.
Цікаві спогади, розповіді, курйозні випадки, вікторини - такою насиченою була програма зустрічі. І яке ж спортивне свято без спортивних змагань? Тож зустріч продовжено у спортивному залі змаганнями з волейболу між батьками і учнями. Перемогла дружба.

Усі учасники заходу отримали масу приємних вражень, зробили для себе багато відкриттів і зайвий раз переконалися, що спорт для богданівців не лише захоплення, а спосіб життя!

Переглядів: 766 | Додав: 瓢蟲 | Рейтинг: 0.0/0
1 Sergnob