Субота
«  Квітень 2024  »

Головна » Архів матеріалів
     Щиро вітаємо переможця районного етапу конкурсу "Учитель року-2013" Чечет Нелю Володимирівну (ІІ місце)! Змістовний досвід, прекрасний урок та самоаналіз його, презентації системи роботи переконали журі у високому професіоналізмі і творчості вчителя. Бажаємо Нелі Володимирівні міцного здоровя, творчої наснаги, нових конкурсів!
Просмотров: 344 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 06.12.2012 | Комментарии (0)

28 листопада на базі Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів. Веремій Тетяна Анатоліївна, заступник директора з виховної роботи нашої школи на теоретичному рівні розкрила питання "Мета та ідеал виховання. Моральний ідеал та його місце в житті людини". Під час години спілкування, у якій взяли участь учні, їх батьки, гості, Тетяна Анатоліївна розкрила особливості організації співпраці з батьками у нашому закладі.
Діти щиро вітали гостей заходу запашним короваєм.

Просмотров: 326 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 29.11.2012 | Комментарии (0)

Під час канікул група учнів нашої школи здійснила поїздку до міста Львів - культурного центру УКраїни. Екскурсії львівськими вуличками, відвідування знаменитої львівської кавярні, музеїв, замків подарували незабутні враження дітям.
     Щиро вдячні батькам за створення сприятливих умов для розвитку і відпочинку дітей, організаторам Івашині Г. М. і Чечет Н. В. - за змістовні екскурсії.
Просмотров: 308 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 29.11.2012 | Комментарии (0)

Дівчатка 5-7 класів узяли участь у шкільному огляді "Міс Осінь". Конкурсні завдання передбачали виявлення умінь учасниць представити себе журі й глядачам, складати вірші. Свої таланти мали можливість проявити під час виконання художніх номерів та при презентації домашніх завдань. За результатами усіх конкурсів звання "Міс Осінь" здобула Арушанян Анастасія. Оригінальністю візитки вразила "Віце-міс Осінь" Рекуненко Богдана. Глядачі визначили "Міс глядацьких симпатій" - Єну Сніжану. Звання "Міс Чарівність" отримала Мендела Лілія, "Міс Елегантність" - Іванова Вікторія, "Міс Вишуканість" - Самарська Вікторія, "Міс усмішка" - Хоменко Ангеліна, "Міс Грація" - Кривицька Тетяна.

Дякуємо батькам за допомогу у підготовці свята!

Про шкільні новини Ви зможете дізнаватися також на порталі "Мої Знання"

Просмотров: 394 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 12.11.2012 | Комментарии (0)

Ви завітали на сайт Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Запорізької області.

Наш сайт ми створили для наших випускників і сьогоднішніх учнів та їх батьків, учителів школи та району. Запрошуємо усіх бажаючих, небайдужих до життя школи, її успіхів і проблем до активної співпраці.

Просмотров: 314 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 07.11.2012 | Комментарии (0)