«  Квітень 2024  »

Головна » Архів матеріалів
Протягом минулого тижня учні вкотре стали учасниками тренінгів, годин спілкування, диспутіві пізнавальної гри, проведених у рамках Міжнародного Дня Безпеки в Інтернеті. На уроках української мови учні 2-11 класів писали диктанти на цю актуальну тему, на класних годинах виготовляли інформаційні та агітаційні буклети.

Детальна інформація про заходи
Просмотров: 470 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 11.02.2013 | Комментарии (0)

Увага! Розпочинаємо другий сезон інтелектуальних змагань "Синтез наук". Позмагавшись у конкурсах "Лінгвобіологія", "Лінгвоматематика" та "Лінгвоастрономія", пропонуємо новий конкурс "Лінгвогеографія".

Кураторами команд є Цап О. О. ("Розумники") і Чечет Н. В. ("Гладіолуси"). Вітаємо ініціативу учнів 9 класу, які вирішили створити власну команду!

Пропонуємо завдання усім, хто любить мову і географію- на сторінці "Робота з обдарованими".

Нехай переможуть найкращі! Успіхів!

Просмотров: 397 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 07.02.2013 | Комментарии (2)

02 лютого 2013 року у затишному залі і не менш затишній атмосфері пройшла зустріч випускників Богданівської школи зі своїми друзями і вчителями, дитинством і юністю. Школа радо вітала випускників-ювілярів 1983, 1993, 2003 років і усіх, хто завітав цього вечора до рідної альма-матер.
    Вечір очима сьогоднішніх учнів - на сторінці "Учнівські новини"
Просмотров: 354 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 06.02.2013 | Комментарии (0)

У рамках заходів до Міжнародного Дня Безпеки в Інтернеті пропонуємо узяти участь у конкурсі фотографій, знятих на мобільний телефон, "Цікаві моменти шкільного життя".

Вимоги до робіт: позитивний настрій знімку; оригінальність підпису; етичність і толерантність.

Бажаємо успіхів!

Просмотров: 366 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 31.01.2013 | Комментарии (0)

Вітаємо  Цап Ольгу Олексіївну з перемогою (ІІІ місце) у районному конкурсі навчальних проектів з української літератури за програмою "Інтел: Навчання для майбутнього"!

Бажаємо подальших успіхів і творчого натхнення!

Просмотров: 304 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 31.01.2013 | Комментарии (0)

З ініціативи Європейської комісії в Україні 5 лютого відзначатиметься День Безпеки Інтернету. Ця інформація - до уваги учнів та їх батьків. Є ще один привід задуматися і зважити: Інтернет - це корисно чи шкідливо? Де межа між цим поняттями?

У школі до цього Дня підготовлено ряд заходів, на які запрошуються і батьки вихованців.

План проведення заходів у рамках Міжнародного Дня Безпеки Інтернету

Просмотров: 330 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 30.01.2013 | Комментарии (0)

Чи хочете ви, щоб наша школа була красивою і квітучою? Усе в ваших руках! Для небайдужих до своєї школи пропонуємо активну участь у проекті "Посади в школі троянду". Обов`язковою умовою є участь у "Зеленому ярмарку", де зможете ви, ваш клас, батьки запропонувати розсаду овочевих культур та квітів, саджанці кімнатних рослин, вирощених власними руками. Проект розпочався. Бажаємо успіхів! Хай росте усе, що ви посієте й посадите!

Будемо раді моральній і матеріальній підтримці нашого проекту!

Просмотров: 376 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 21.01.2013 | Комментарии (0)

До уваги учнів і батьків розклад навчальних занять на ІV термін
Просмотров: 251 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 09.01.2013 | Комментарии (0)

"Краса врятує світ!" - саме під таким гаслом 21 грудня пройшов загальношкільний родинний захід "Таланти моїх батьків". На виставці були представлені естетичні, гарні, оригінальні вишиті, вивязані та зшиті речі, поробки з пластеліну, бісеру, паперова пластика.

Діти, презентуючи роботи, намагалися переконати, що їхні мами найталановитіші. Щиро вдячні Ісаковій Н. Л., Бондарь І. О., Цап О. О., Гук О. В., Рекуненко О. В., Гуменюк В. В., Вороновій І. М., Похиль О. І., Мартиненко О. В. за активну участь, цікаві розповіді. ... Читати далі »
Просмотров: 323 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 21.12.2012 | Комментарии (0)

13 грудня у школі підведено перші підсумки загальношкільної акції "Годівничка": усім учасникам (учням, батькам, бабусям і дідусям) вручено подяки за небайдуже ставлення до проблем.

Усього учнями виготовлено 50 годівничок, які потім учні початкових і середніх класів розвісили на шкільному подвірі, у парку. Також подарували годівнички гостям заходу - вихованцям дитячого садка "Вишенька".

Щиро дякуємо батькам за співпрацю і порозуміння. Ми разом із Вами виховуємо добрих, небайдужих дітей!
Просмотров: 348 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 14.12.2012 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 9 10 11 12 »