П`ятниця

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 20
Сторінки: 1 2 »

Кожної весни наша школа випускає такий юних, але вже таких дорослих хлопчиків і дівчаток. Кожної осені вона приймає у свої обійми тих, хто лиш декілька років тому навчився ходити, а вже зараз тягне свої маленькі пальчики до зошиток і підручників. Про це ми звикли говорити лише на перший та останній дзвоники і на День вчителя. Вибачте нас, за те, що так рідко згадуємо, що головні знання про життя, вклали в наші голови саме Ви. Чесно кажучи, і ми, і ви розуміємо, що далеко не все, що ми вчимо на уроках хімії чи геометрії, літератури чи історії, допомагає нам у житті. Тим не менш, саме Ви заклали в наш фундамент аксіоми взаєморозуміння та взаємодопомоги, довели теореми вирішення життєвих проблем, пояснили основні сюжети стосунків з кульмінаціями в побудуванні сім"ї, влаштуванні кар"єри, збереженні дружби.
     Дякуємо Вам, шановні наші вчителі, за те, що нам є на кого рівнятись!!!
Привітання | Просмотров: 480 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 06.10.2013 | Комментарии (0)

Запрошуємо учнів початкової, основної та старшої школи стати активними учасниками заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка. Кожен може взяти участь у конкурсах, оглядах, дослідницьких та творчих проектах.
Пропонуємо /kalendar_po_shevchenku.doc
Новини | Просмотров: 480 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 20.09.2013 | Комментарии (0)

На цьому тижні свій День народження святкують учениця 1-го класу Морозова Тетяна (20 квітня) та учень 8-го класу Денежний Андрій. Від щирого серця бажаємо їм усього найкращого!
Привітання | Просмотров: 439 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 18.04.2013 | Комментарии (0)

Сьогодні святкує свій День народження вчитель математики та заступник з виховної роботи Веремій Тетяна Анатоліївна! Бажаємо їй щастя, здійснення всіх мрій, а головне - здоров’я! Вітаємо її з цим чудовим святом!
Привітання | Просмотров: 471 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 29.03.2013 | Комментарии (0)

Серед заходів, які проходять у нашій школі, привернув увагу, що присвячений Міжнародному Дню поезії. Його назва - "Літературна кав`ярня". За філіжанкою кави ми, вчителі й учні, насолоджувалися віршами. Учні дізнавалися і відкривали для себе нове і прекрасне. Переконалися, що кожного із нас по життю супроводжує поезія, допомагає, заспокоює. У хвилини радості чи горя звертаємося до віршів. А інколи просто, щоб побут наодинці із нею:

Великий щебет, писк і цвірінчання, -

Таке, що часом хочеться людині

Поезію шукати у мовчанні.

У віршах, прочитаних нашими наставниками, звучали такі рідні і знайомі слова - мама, бабуся... На очах багатьох були сльози, адже мова ішла про найрідніших людей. Нікого не залишили байдужими "Чорнобривці" Миколи Сингаївського, і учасники заходу разом заспівали:

Як на ті чорнобривці погляну,

Бачу матір стареньку,

Бачу руки твої, моя мамо,

Твою ласку я чую, рідненька.

А ще звучали твори Ліни Костенко, Лесі Українки, Зінаїди Гіппіус.

Дуже тепла і щира зустріч, сповнена позитивних емоцій. Щиро вдячна за організацію і запрошення. Вважаю, що таких заходів має бути більше. Ценова Анастасія

Новини | Просмотров: 434 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 25.03.2013 | Комментарии (0)

19 березня вчителі і учні нашої школи мали можливість відвідати театр та ряд цікавих екскурсій. Своїми враженнями діляться учасники поїздки.

Сіроклин Роман: "Найбільше запам`ятався театр, гра акторів. Серед персонажів сподобався Стецько, такий смішний і чудний. А ще сподобалося у науковій бібліотеці".

Мицик Валерія: "Дуже сподобалася вистава "Сватання на Гончарівці", запам`яталося багато епізодів. Привернула увагу цікава виставка у Краєзнавчому музеї ("Природа Запорізького краю"). Сподіваюся, що повернемося сюди ще".

Кривицька Єлизавета: "Переповнюють враження від побаченого і почутого. У театрі побувала вперше, тому вразив сам театр, бароковий стиль. Вистава - захоплююча, сподобалося усе, особливо розв`язка п`єси. Уже піднімаючись сходами Музею шоколаду, відчули тонкий і приємний аромат. Вироби із шоколаду здивували і дорослих, і дітей, а ще вразили "шоколадні історії". Дякую організаторам за цікаво і змістовно проведений час".

Алхутова Єлизавета: "Вразило усе, найбільше - шестиповерхова споруда обласної наукової бібліотеки, зали та виставки, які ми відвідали".

Полякова Інна: "Незабутньою є екскурсія до обласної бібліотеки, де ми побачили книги, яким понад 200 років, книги-ліліпути та книги-велетні. Відвідування ресторану грузинської кухні - це ще одна сторінка незабутніх вражень від поїздки"

Новини | Просмотров: 503 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 25.03.2013 | Комментарии (0)

Сьгодні святкують свій день народження одразу 2 учні 11 класу! Вітаємо з цим святом Коробку Олену та Коробку Євгена! Бажаємо щастя, здоров’я та здійснення мрій!
Привітання | Просмотров: 493 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 19.03.2013 | Комментарии (1)

З радістю повідомляємо, що на цьому тижні свій День народження відсвяткували аж троє учнів! Вітаємо ученицю 5 класу Рекуненко Богдану (13 березня), ученицю 2 класу Ємцеву Поліну (16 березня) і ученицю 8 класу Алхутову Єлизавету (16 березня)! Бажаємо їм щастя, успіхів і міцного здоров’я!
Привітання | Просмотров: 437 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 17.03.2013 | Комментарии (1)

Сьогодні в Богданівській ЗОШ одразу троє іменинників! Святкують свій День народження учень 3 класу Галян Богдан, учень 10 класу Похиль Михайло та вчитель музичної культури Чечет Неля Володимирівна! Вітаємо їх з цим святом та бажаємо усього найкращого!
Привітання | Просмотров: 491 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 06.03.2013 | Комментарии (1)

В першу Суботу весни, 2-го Березня, святкувала свій День народження учениця 11-го класу Івашина Інна! Від щирого серця бажаємо їй міцного здоров’я, щастя та успіхів у навчанні!

Привітання | Просмотров: 506 | Добавил: 瓢蟲 | Дата: 03.03.2013 | Комментарии (1)