Головна » Статті » Новини

Поезія - це завжди неповторність...
      Серед заходів, які проходять у нашій школі, привернув увагу, що присвячений Міжнародному Дню поезії. Його назва - "Літературна кав`ярня". За філіжанкою кави ми, вчителі й учні, насолоджувалися віршами. Учні дізнавалися і відкривали для себе нове і прекрасне. Переконалися, що кожного із нас по життю супроводжує поезія, допомагає, заспокоює. У хвилини радості чи горя звертаємося до віршів. А інколи просто, щоб побут наодинці із нею:

Великий щебет, писк і цвірінчання, -

Таке, що часом хочеться людині

Поезію шукати у мовчанні.

У віршах, прочитаних нашими наставниками, звучали такі рідні і знайомі слова - мама, бабуся... На очах багатьох були сльози, адже мова ішла про найрідніших людей. Нікого не залишили байдужими "Чорнобривці" Миколи Сингаївського, і учасники заходу разом заспівали:

Як на ті чорнобривці погляну,

Бачу матір стареньку,

Бачу руки твої, моя мамо,

Твою ласку я чую, рідненька.

А ще звучали твори Ліни Костенко, Лесі Українки, Зінаїди Гіппіус.

Дуже тепла і щира зустріч, сповнена позитивних емоцій. Щиро вдячна за організацію і запрошення. Вважаю, що таких заходів має бути більше. Ценова Анастасія

Категорія: Новини | Додав: 瓢蟲 (25.03.2013)
Переглядів: 435 | Рейтинг: 0.0/0