П`ятниця

Головна » Статті » Новини

Ось і завершилась декада природничо-математичних дисциплін
    Учні нашої школи брали активну участь у запропонованих конкурсах, вікторинах та ін. Тож ми можемо підвести підсумки.

Найкращу модель геометричної фігури виготовила Коробка Олена (11 кл.). Робота дуже здивувала своєю оригінальністю та красою, ажде на гранях шестигранної призми зображені інші многогранники та тіла обертання, вишиті бісером.

У оголошеному конкурсі на кращий кросворд для учнів 7-11 класів  визначено кращі роботи: Алхутової Єлизавети (8 кл.), Ценової Анастасії (8 кл.) та Кривицької Єлизавети (8 кл.).

Слід відзначити, що найкраща творча робота належить Нєговєловій Анастасії (6 кл.).

Під час першого тижня декади проводився природничо-математичний КВК, у якому перемога була за командою 10 класу "Кульбабки".

Найкращими у володінні компютерною мишкою стали Стулень Олексій (5 кл.) та Шевченко Андрій (6 кл.).
          Найкращими в оволодінні клавіатурою стали Рекуненко Богдана (5 кл.) та Шевченко Андрій (6 кл.).

Проводити природничо-математичні дні вчителям допомагали й учні, тож відзначимо найактивніших помічників: Рекуненко Лідія, Шевченко Юлія, Лубінець Каріна, Бондарь Євгенія, Морозова Наталія, Сімушина Єлизабета.

Під час проведення конкурсу «Найуважніший» у фінал вийшли:

-          Гуменюк М. (6 кл.)

-          Самарська В. (5 кл.)

-          Рекуненко Б. (5 кл.)

-          Мендела А. (7 кл.)

-          Турубарова Я. (8 кл.)

-          Мицик В. (8 кл.)

-          Лубінець К. (10 кл.)

-          Івашина І. (11 кл.)

А переможцем стала Рекуненко Богдана.

Вчителями природничо-математичних дисциплін були запропоновані кросворди. У розгадуванні їх узяли участь:

-          Шепель І. (11 кл.)

-          Степаненко С. (11 кл.)

-          Саловаров А. (10 кл.)

-          Івашина І. (11 кл.)

-          Зінченко Т. (10 кл.)

-          Лубінець К. (10 кл.)

-          Бондарь Є. (10 кл.)

-          Шевченко Ю. (10 кл.)

Перемога у розгадуванні кросвордів належить Саловарову Андрію.

Не можемо не згадати  суд над математикою, який пройшов цікаво і пізнавально.

Категорія: Новини | Додав: 瓢蟲 (25.02.2013)
Переглядів: 435 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
1 natalia
Дякую! Молодці! видно роботу учнів усієї школи