П`ятниця

Головна » Статті » Новини

Декада природничо-математичних дисциплін
     Цього тижня стартувала декада природничо-математичних наук. Вона триватиме 10 днів, протягом яких учні нашої школи матимуть можливість взяти участь у різноманітних конкурсах та вікторинах. Також учні 5-11 класів мають можливість розгадувати кросворди та задачі, представлені організаторами. Учнів, які брали активну участь у проведенні та виконували завдання буде нагородженно призами на лінійці.
План проведення декади шкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичних дисциплін 04.02 - 08.02
День перший, понеділок 04.02
1. Урочисте відкриття днів природничо-математичних дисциплін
Веремій Т.А
2. Ознайомлення з планом роботи під час декади. Оголошення конкурсу "Най..., най..., най..."
Шевченко В.О.
День другий, вівторок 05.02
1. Ознайомлення з висловлюваннями відомих людей щодо значення природничо-математичних наук.
2. Огляд виставки матеріалів з різних тем природничо-математичних дисциплін "Чи знаєте ви що...?".
3. Веселі перерви (ігри та розваги на великих перервах, запрошуються всі бажаючі учні 5-8 класів)
Шевченко В.О.
День третій, середа 06.02
1. Розгадування кросвордів та інтелектуальних завдань з математики, фізики, хімії, біології, географії, інформатики, розміщених в коридорах та рекреаціях школи.
Увага! Розгадані кросворди чи знайдені відповіді до завдань здай в оргкомітет, вказавши реєстраційний номер кросворду чи задачі (див. вгорі). Не забудь вказати прізвище, клас.
2. Веселі перерви в кабінеті математики для учнів 5-7 класів
Шевченко В.О
3. Підготовка до Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру". Запрошуються всі бажаючі учні 5-6 класів.
Івашина Інна
День четвертий, четвер 07.02
1. Відкритий урок з алгебри в 9 класі.
2. Підготовка до Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру". Запрошуються всі бажаючі учні 7-8 класів.
Лубінець Каріна
Деня п’ятий, п’ятниця 08.02
1. Природничо-математичний КВК. Інтелектуально-розважальна гра для 9-11 класів.
Веремій Т.А., Шевченко В.О.
2. Сила і магія чисел. Вивчення особистості. Запрошуються всі бажаюі учні 7-11 класів з 13.00 до 14.00
Шевченко В.О
Категорія: Новини | Додав: 瓢蟲 (06.02.2013)
Переглядів: 500 | Рейтинг: 0.0/0