«  Березень 2013  »

Головна » 2013 » Березень » 20 » Побачення з театром відбулося!
Побачення з театром відбулося!
     19 березня група вчителів і учнів нашої школи (аж 47 чоловік!) відвідала Запорізький обласний драматичний театр ім. В. Магара, переглянула постановку за п`єсою Г. Квітки-Основ`яненка "Сватання на Гончарівці".
Враження - незабутні, гра акторів - неперевершена.
     Доповнити позитивні емоції від поїздки допоміг музей шоколаду від  знаної в Україні фірми "АВК".
Сподобалося усе: екскурс у шоколадне минуле; цікаві історії, вироби з шоколаду (від іграшок до написаної шоколадом картини із зображенням Дніпрогесу) і, звичайно ж, дегустація чорного шоколаду. Не залишили нікого байдужими подарунки від "АВК" за розказаний вірш чи виконану пісню і просто за те, що відвідали музей.
       Приміщення краєзнавчого музею наповнене цікавими історіями з життя Запоріжжя.
Велике захоплення викликала екскурсія "Природа Запорізького краю".
Вражень дуже багато від побаченого і почутого.
    Наступна екскурсія - до обласної наукової бібліотеки.
Якщо і були скептичні висловлювання на адресу цього заходу, вони зникли уже на першому поверсі шестиповерхової будівлі. Стільки цікавої інформації про книгу, напевно, з учнів ще ніхто не чув. Усі мали можливість власноруч погортати періодику 1941-1944 років і пізнішого періоду. Незабутні враження справила виставка робіт художниці Наталії Дерев`янко у відділі мистецтв. З великим захопленням слухали і дорослі, і діти історії рідкісних книг, різних за віком, за розміром, художнім оздобленням, але оригінальних і справді рідкісних.
     Уся група задоволена програмою дня. Велика подяка екскурсоводам музею шоколаду, і краєзнавчого музею, і обласної бібліотеки. Щиро вдячні організаторам заходу - Івашині Г. М., Чечет Н. В.
      Особлива подяка батькам за матеріальну підтримку поїздок, Дуже добре, що наші діти мають можливість побачити і почути багато цікавого і нового!
      Велике прохання до всіх учнів, які відвідали місто Запоріжжя, поділитися враженнями на "Учнівській сторінці"
Переглядів: 328 | Додав: 瓢蟲 | Рейтинг: 0.0/0